Pesuhinnat 2017HASUV
AUTON PIKAHUUHTELU15,0015,00
AUTON PESU30,0030,00
MOOTTORIPESU (asiakkaan omalla vastuulla!)50,0050,00
SISÄPUHDISTUS ALK.50,0055,00
PESU + PIKASISÄPUTSI50,0060,00
PESU + PIKAVAHAUS ALK.40,0050,00
PESU + VAHAUS ALK.80,0090,00
PESU + MAALIPINNAN KIILLOTUS ALK.200,00230,00
PESU + SILVER ONE PINNOITE ALK.180,00200,00
PESU + SILVER SEAL NANO 2K ALK.250,00270,00
VERHOILUPESU ALK.150,00150,00
OZONOINTI80,0080,00